Kvietimas spalio 16 d. nuotoliniu būdu stebėti jaunimo tyrėjų konferenciją

Kviečiame jungtis prie V-osios jaunimo tyrėjų tarpdalykinės mokslinės-praktinės konferencijos

JUNGTYS: KĄ GALIME PADARYTI KARTU?

2020 m. spalio 16 d. 10:00-17:30 val.  

Konferencija vyks hibridiniu būdu: pranešėjai skaitys parnešimus gyvai, o klausytojai galės stebėti per nuotolį

Konferencijos tikslas – pristatyti įvairių sričių mokslinius jaunimo tyrimus, plėtoti tarpdalykinį mokslinį diskursą jaunimo tyrimų temomis ir vystyti mokslininkų, jaunimo politiką formuojančių bei su jaunimu dirbančių praktikų dialogą.

Konferencijos tema

Taip dažnai pabrėžiame tai, kuo jauni žmones yra išskirtiniai, tirdami reiškinius gilinamės į juos iš skirtingų mokslų perspektyvų, o mes kviečiame ieškoti jungčių, atsiremti į tai, kas jungia jaunimo tyrėjus ir praktikus, tyrėjus ir jaunimo politikos kūrėjus bei įgyvendintojus; sociologus ir psichologus, socialinius darbuotojus ir filosofus, edukologus ir politikus.

Ieškokime jungčių tarp jaunimo ir vietos bendruomenių, jaunimo įsitraukimo (dalyvavimo) ir atsakomybes didinimo. Tarp intencijos ir realaus veikimo: to ką kalbame ir ką, kaip darome.

Tarp virtualaus ir gyvo bendravimo. Tarp ugdytojo ir ugdytinio; jaunuolio ir jaunimo darbuotojo. Tarp mūsų noro įtraukti jaunuolius į visuomenei reikšmingas veiklas ir jų pasipriešinimo.

Tarp globalių problemų ir jų lokalių sprendimų. Tarp fizinio lokalumo ir virtualaus globalumo.

Organizatoriai

Klaipėdos universitetas, Vilniaus universitetas, Mykolo Romerio Universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Lietuvos karo akademija, Lietuvos socialinių tyrimų centras, Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, Klaipėdos miesto savivaldybė ir Klaipėdos Jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“.

Konferencijos programą ir nuorodas prisijungimams rasite ČIA 

Kilus klausimams galite kreiptis į Irmą Radavičiūtę adresu [email protected]

Konferencijos mokslinio-organizacinio komiteto vardu:

Doc. dr. Jolita Buzaitytė-Kašalynienė

[email protected]


 

 

        

Paieška