Testuok jaunimo organizacijų veiklos vertinimo metodiką!

Šiuo metu Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, bendradarbiaudamas su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba ir Jaunimo tyrėjų tinklo ekspertais, atnaujina Nacionalinę jaunimo organizacijų veiklos kokybės gerinimo metodiką.

Jaunimo organizacijų veiklos efektyvumo vertinimo įrankis tobulinamas siekiant, kad šia metodika galėtų lengvai ir suprantamai naudotis įvairaus dydžio ir pajėgumo organizacijos.

Iki spalio 28 d.  kviečiame registruotis jaunimo organizacijas savanores, kurios norėtų prisidėti prie Metodikos tobulinimo proceso, testuojant atnaujintą vertinimo kriterijų aprašo klausimyną.

Pilotiniai organizacijų įsivertinimai būtų planuojami lapkričio–gruodžio mėnesiais bei koordinuojami Departamento ir LiJOT atstovų. Iš Jūsų tikimės atsakingo dalyvavimo bei konstruktyvios refleksijos apie atnaujinamos Metodikos taikymo praktikoje pliusus ir minusus – svaraus indėlio link efektyvaus, patogaus ir patrauklaus jaunimo organizacijoms jų veiklos kokybės vertinimo įrankio sukūrimo.

Jau apsisprendėte? Tada mielai laukiame Jūsų užpildytos registracijos formos. Tai galite padaryti  čia .

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Dalia Nakutytė, el. p.  [email protected] , tel. (8 5) 2 461 675.

JRD informacija

Paieška