Kviečiame registruotis į mokymus apie darbą su jaunimu gatvėje

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuoja mokymus apie darbą su jaunimu gatvėje.

Planuojama, jog mokymai vyks 2021 m. gruodžio 2-4 dienomis Vilniuje.

Mokymų metu bus pristatyta darbo su jaunimu gatvėje teorija ir praktiškai išbandytos darbo su jaunimu gatvėje praktikos, darbo proceso organizavimo etapai, dažniausiai pasitaikančios dilemos ir iššūkiai, tarptautinis kontekstas. Didelis dėmesys bus skiriamas gatvės darbuotojų laikysenos ir įgūdžių formavimui. Mokymų dalyviai bus kviečiami stiprinti bendradarbiavimo ryšius. 

Mokymus ves gatvės socialiniai darbuotojai Margarita Maliarenko ir Kasparas Laureckis. 

Registracija - iki š. m. lapkričio 24 d. (imtinai). Registracijos anketą rasite čia.

Registruodamiesi į mokymus dalyviai sutinka pasirašyti dalyvių sąraše, nurodant vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją, pareigas, kontaktus.

 SVARBU!

  • Mokymuose dalyvauti atrinksime 15 dalyvių.
  • Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų dienų metu..
  • Su atrinktais mokymų dalyviais susisieksime asmeniškai.
  • Maitinimo, apgyvendinimo ir lektoriaus išlaidas  apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos, turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Apie tikslią mokymų vietą informuosime atrinktus dalyvius.
  • Mokymų dalyviams, išklausiusiems  mokymų programoje numatytas temas, bus išduodami pažymėjimai.

 

Kontaktinis asmuo – Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus vyriausioji patarėja Eglė Došienė, el. p. [email protected], tel.8- 655 88322

Paieška