Registracija į mokymus „Mobilusis darbas su jaunimu“

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti mobilųjį darbą dirbančius darbuotojus, š. m. rugpjūčio 27-28 d., Klaipėdos mieste, organizuoja mokymus tema – „Mobilusis darbas su jaunimu“.


Mokymų tikslas – pristatyti mobilaus darbo su jaunimu specifiką su jaunimu dirbantiems specialistams. Mokymų programos metu bus teoriškai aptariamos ir / arba praktiškai išbandomos mobilaus darbo su jaunimu formos, darbo proceso organizavimo etapai, darbuotojams reikalingos kompetencijos ir kvalifikacija, dažniausiai pasitaikančios dilemos ir iššūkiai dirbant mobilų darbą su jaunimu. Mokymuose skatiname dalyvauti po kelis atstovus iš organizacijų, kurios jau dirba mobilųjį darbą su jaunimu arba planuoja artimiausiu metu jį pradėti.

Registracija - iki š. m. rugpjūčio 20 d. 15 val. (imtinai). Registracijos anketą rasite čia.


SVARBU!
• Kiekvienuose mokymuose dalyvauti atrinksime apie 20 dalyvių. Pildant registracijos formą, siūlome didesnį dėmesį skirti atsakymams į registracijos formoje pateiktus atviruosius klausimus. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai.
• Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. Numatoma renginio trukmė - 16 astronominių valandų (preliminari pradžia pirmosios dienos 10 val., pabaiga – antrosios dienos 16 val.). Mokymų programa - derinama.
• Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Apie tikslią mokymų vietą informuosime atrinktus dalyvius.
• Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

 

Kontaktinis asmuo – projektų vadovė Eglė Došienė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 461 676.

Paieška