Kviečiame į diskusiją apie sveiką gyvenseną

Jaunimo sveikos gyvensenos ugdymas apima sveikos mitybos, fizinio aktyvumo, tinkamo poilsio režimo skatinimą, žalingų įpročių prevencijos, psichinės sveikatos ir gerovės užtikrinimo veiklas. Tačiau ne visos jaunų žmonių sveikatingumo ugdymo priemonės šiandien yra vienodai svarbios ar veiksmingai orientuotos į tikslines jaunimo grupes.

Kokia informacija apie sveiką gyvenseną vaikams ir jauniems žmonėms yra aktualiausia ir turėtų būti labiausiai akcentuojama? Kokios veiklos formos, metodai ir informacinės priemonės būtų efektyvūs, perteikiant šias žinias skirtingų aplinkų dalyviams – atvirųjų jaunimo erdvių ir centrų, bibliotekų lankytojams, moksleiviams, studentams?

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas), bendradarbiaudamas su Vilniaus visuomenės sveikatos biuru, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentu, Lietuvos edukologijos universitetu ir Lietuvos medicinos studentų asociacija, š. m. birželio 2 d. Vilniuje, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (Vivulskio g. 13, II korpusas, 201 salė) organizuoja su jaunimu dirbantiems asmenims skirtą diskusiją „Kaip jaunam žmogui atraktyviai perteikti temą apie sveiką gyvenseną skirtingose aplinkose?“.

Diskusijos tikslas – aptarti skirtingų tikslinių grupių – atvirųjų jaunimo erdvių ir centrų, mokyklų, bibliotekų ir kt. – galimybes ir priemones, kaip įdomiai ir jaunimui patrauklia forma perteikti sveikos gyvensenos temą, bei suformuluoti rekomendacijas dėl veiksmingų šios temos atskleidimo skirtingose jaunimo aplinkose būdų.

Renginyje maloniai kviečiame dalyvauti atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių, vaikų dienos centrų darbuotojus, jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų narius ir kitus suinteresuotus asmenis, kuriems svarbi ir aktuali jaunimo sveikos gyvensenos tema. Kelionės išlaidas iki ir iš renginio vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Registruotis į diskusiją galite čia , užpildydami anketą iki gegužės 30 d.

Preliminari renginio darbotvarkė.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Dalia Nakutytė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 461 676.

JRD informacija

Paieška