Kviečiame dalyvauti iniciatyvoje "Bėk su Erasmus+"

„Erasmus+“ programą Lietuvoje administruojantys Švietimo mainų paramos fondas ir Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos visas šioje programoje dalyvaujančias institucijas vėl kviečia prisijungti prie didžiausios „Erasmus+“ bėgimo komandos RIMI Vilniaus maratone ir 2021 metų rugsėjo 12 dieną kartu įveikti 5 km distanciją.

KAS YRA “BĖK SU ERASMUS+”?

„Bėk su Erasmus+“ – jau tradicija tapusi, 5-tąjį kartą vykstanti iniciatyva, kurios reikšmė pandemijos kontekste išaugo dar labiau. Dabar kaip niekad svarbu išlaikyti vienybę, puoselėti draugiškus bendradarbiavimo ryšius ir pasijausti vienos didelės „Erasmus+“ šeimos dalimi. Šis, lauke vyksiantis renginys leis ne tik pabūti kartu, sustiprinti bendrumo jausmą, puikiai praleisti laiką, pasportuoti, bet ir prisiminti, kad kartu siekiame bendro tikslo – praturtinti gyvenimus, išlaisvinti mintis ir kurti daugiau mokymosi galimybių.

„Bėk su Erasmus+“ iniciatyvoje kasmet dalyvauja iki 700 žmonių!

KAIP DALYVAUTI? 

Suburkite savo institucijos komandą iki 20 asmenų ir registruokite ČIA.
Registracija vyksta iki rugsėjo 3 dienos, bet dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame nedelsti ir registruotis jau dabar. Į komandas kvieskite visus: mokinius ir studentus, mokytojus ir dėstytojus, auklėtojus ir vadovus.

Dalyvavimas renginyje nemokamas, visi komandos dalyviai gaus „Erasmus+“ bėgimo marškinėlius.

KUR SUSITINKAME?

„Erasmus+“ komanda susitinka nuo 10:00 val. Rožių al. 2, Vilnius. Startuojame 14:30 val. Vilniaus Katedros aikštėje, kartu su visais RIMI Vilniaus maratono dalyviais.

„Erasmus+“ komandą į priekį ves ir pasiruošti bėgimui padės olimpietė, daugkartinė Lietuvos čempionė, bėgikė Vaida Žūsinaitė. Sekite informaciją Facebook paskyrose „Erasmus+ Lietuva“ „Veiklus jaunimas” – visi dalyviai bus pakviesti į bendras treniruotes-bėgimo pamokas, kurios vyks rugpjūčio-rugsėjo mėn.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Kilus klausimų, kreipkitės [email protected]

 

Paieška