Kviečiame registruotis į mokymus "Kaip mano įstaigoje įsteigti atvirąjį jaunimo centrą ar erdvę?"

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas teikti metodinę pagalbą naujai besisteigiantiems atviriesiems jaunimo centrams ir erdvėms, š. m. spalio 15 - 16 d. Vilniuje, organizuoja mokymus Kultūros centrų darbuotojams, bendruomenių nariams, jaunimo organizacijų atstovams, vaikų dienos centrų darbuotojams ir kitiems suinteresuotiems asmenims dirbantiems su jaunimu, tema – „Kaip mano įstaigoje įsteigti atvirąjį jaunimo centrą ar erdvę”?

Renginio tikslas – teikti metodinę pagalbą naujai besisteigiantiems atviriesiems jaunimo centrams ir erdvėms.

Renginio programa derinama. Numatoma renginio trukmė - 16 akademinių valandų. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu.

Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija.
Renginio programa derinama. Numatoma renginio trukmė - 16 astronominių valandų. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Registracijos formą rasite paspaudę šią nuorodą - https://goo.gl/forms/ipx404OyLk05nFm93 

Mokymuose dalyvaus apie 20 dalyvių. Registracijos anketa aktyvi iki spalio 9 d. imtinai! Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai iki spalio 10 d., informuosime apie tikslią mokymų vietą bei atsiųsime mokymų programą.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyr. specialistė Gintarė Stankevičienė ([email protected]), tel. 868363179

JRD informacija

Paieška