Kviečiame nacionalines jaunimo organizacijas susitikti

Nacionaliniu mastu veikiančias ir struktūrinių padalinių įvairiose šalies savivaldybėse turinčias jaunimo organizacijas maloniai kviečiame dalyvauti Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamame susitikime, kuris vyks š. m. birželio 9 d. 9.30 val. Vilniaus jaunimo informacijos centre.

Susitikimo tikslas – aptarti Jaunimo organizacijų stiprinimo programų finansavimo 2017-2018 m. konkurso nuostatus, paraiškų pildymo per Jaunimo ir vaikų konsultavimo ir informavimo sistemą (JAVAKIS) ir kitus klausimus, išgirsti jaunimo organizacijų pasiūlymus dėl tolesnio galimo bendradarbiavimo galimybių ir sričių.

Registruotis į renginį galite čia , užpildydami anketą iki birželio 3 d. Susitikime lauktume 1-2 atstovų iš kiekvienos organizacijos.

Primename, vadovaujantis LR jaunimo politikos pagrindų įstatymo 3 straipsniu, j aunimo organizacija  – įstatymų ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka įregistruota asociacija:

1) kurioje ne mažiau kaip 2/3 narių yra jauni žmonės ir (ar)

2) į kurią įeina ne mažiau kaip 2/3 asociacijų, kurių kiekvienos ne mažiau kaip 2/3 narių yra jauni žmonės.

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis į Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistę Dalią Nakutytę el. paštu [email protected] arba tel. (8 5) 2 461 676.

JRD informacija

Paieška