Grįžta Moksleivių teisinio švietimo programa

Artinantis rudeniui, į Lietuvos mokyklas grįžta ir Moksleivių teisinio švietimo programa (MTŠP), jau aštuonioliktus metus teikianti galimybę moksleiviams prasmingai praleisti rudens savaitgalius gilinant žinias įvairiose teisės disciplinose.

Šįkart – ir nuotoliniu būdu

Nuo 2002-ųjų organizuojama Moksleivių teisinio švietimo programa – seniausias Europos studentų teisininkų asociacijos Lietuvos nacionalinės grupės ELSA Lietuva projektas, kurio metu vyresniųjų klasių moksleiviai supažindinami su teisės mokslu.

Šiais metais dalyviai turės galimybę ne tik atvykti į gyvas paskaitas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, bet ir prisijungti prie užsiėmimų nuotoliniu būdu. Be to, dalyviai, išklausę teorinių paskaitų ciklą, gaus pažymas apie dalyvavimą bei bus kviečiami išbandyti jėgas teisminės inscenizacijos konkurse, o geriausieji galės džiaugtis piniginiais (ir ne tik!) prizais!

Kviečiame prisijungti

„Įstatymai panašūs į voratinklį: silpną apraizgo, o stiprus juos sutrauko“ – neatmenamais laikais sakė didis graikų įstatymų leidėjas Solonas. Šis posakis neabejotinai įveikė laiko išbandymus ir išliko aktualus – senovės graikams persikrausčius į istorijos vadovėlį, Lietuvos ir pasaulio žmonės vis dar gyvena teisės viršenybe paremtame pasaulyje.

Dažnam moksleiviui šeštadieniai, praleisti MTŠP, tampa stimulu rinktis teisės studijas, tačiau nepaisant to, ar svajoji tapti programuotoju ar Konstitucinio Teismo teisėju, teisės žinios yra dalykas, kurio ant pečių nenešiosi. O kada rasi tinkamenį laiką mokytis, jei ne mokyklos suole?

Daugiau apie programą: https://www.facebook.com/events/355413142519032/

Paieška